13 czerwca 2024

„Czasami sobie zapalę, ale nie za często” – tak tłumaczył się mieszkaniec gminy Węgorzewo, przy którym funkcjonariusze znaleźli marihuanę. 27-latek miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu, a w kieszeni kurtki woreczek ze środkami odurzającymi. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (09.12.2017) po godz. 21:00 na jednej z ulic Węgorzewa uwagę policyjnego patrolu pieszego zwrócili mężczyźni, który głośno się zachowywali, zakłócając spokój mieszkańców tej okolicy. Policjanci postanowili ich wylegitymować. Podczas tych czynności zachowanie jednego z mężczyzn zaniepokoiło funkcjonariuszy, więc przeprowadzili jego kontrolę osobistą. W trakcie wykonywanych czynności ujawnili w kieszeni kurtki woreczek z suszem roślinnym. Badanie narkotestem wskazało, że jest to marihuana. 27-latek oprócz środków psychotropowych, w organizmie miał także prawie 3 promile alkoholu. Jak powiedział policjantom „czasami lubi sobie zapalić, ale nie za często”. Policjanci zatrzymali mężczyznę do wyjaśnienia. Mundurowi ustalają źródło pochodzenia narkotyku. Zabezpieczone środki odurzające zostaną poddane badaniom laboratoryjnym.

Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do trzech lat. Jeżeli osoba jest w posiadaniu znacznej ilości narkotyków to grozi mu za to do ośmiu lat pozbawienia wolności.

About The Author

87 thoughts on “„Czasami sobie zapalę” – tłumaczył 27-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

  1. slotxo auto เกมส์อีกแบบ อย่างหนึ่ง ที่กำลังเป็นที่ นิยมมากมาย เนื่องจากเป็นเกม ที่ไม่จำเป็น ต้องใช้ความสามารถ ใดๆ pg slot ก็ตามสำหรับ ในการเล่น แค่เพียงมีดวง เพียงแค่นั้น

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *