23 czerwca 2024

Policjanci zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna podczas wędkowania miał przy sobie woreczek z amfetaminę i marihuaną. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

W weekend węgorzewscy kryminalni uzyskali informację, że nad rzeką Węgorapą znajduje się mężczyzna, który może mieć przy sobie środki odurzające. W trakcie pełnionego dyżuru zauważyli tam mężczyznę, który łowi ryby. W związku z tym postanowili go wylegitymować i przeprowadzić kontrolę osobistą. Funkcjonariusze  w trakcie wykonywanych czynności zabezpieczyli w plecaku 25-latka woreczek z białym proszkiem i suszem roślinnym. Wstępne badanie policyjnym testerem wykazały, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Policjanci ustalają źródło pochodzenia narkotyku. Zabezpieczone środki odurzające zostaną poddane badaniom laboratoryjnym.

Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat. Jeżeli osoba jest w posiadaniu znacznej ilości narkotyków to grozi mu za to do 8 lat pozbawienia wolności.

About The Author

141 thoughts on “Z amfetaminą i marihuaną na ryby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *