15 czerwca 2024

Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie prowadzi nabór do służby w Policji. Dysponujemy 6 wakatami. Do wstąpienia w nasze szeregi zachęcamy szczególnie mieszkańców naszego powiatu, którzy swoje losy wiązaliby z węgorzewską Policją. Szukamy osób mających obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie, nie skazanych prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wiek kandydata. Oferujemy za to ciekawą pracę.

Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie dysponuje 6 wakatami. Poszukujemy chętnych zainteresowanych pracą w naszych szeregach. Zależy nam szczególnie na kandydatach z naszego powiatu, którzy zainteresowani byliby służbą w miejscowej komendzie.

Poszukujemy osób mających obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie. To podstawowe warunki, które należy spełnić. Ważne jest również to, że nie można być to osobą skazaną prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Podkreślić należy, że nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

Kandydat składa komplet dokumentów w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. W dalszej kolejności przechodzi test wiedzy i test sprawnościowy, potem jeszcze tylko rozmowa z psychologiem i komisja lekarska. Po przyjęciu do służby w Policji młody funkcjonariusz przechodzi szkolenie podstawowe trwające około pół roku. Zazwyczaj odbywa się ono w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Wszelkie osoby zainteresowane służbą w Policji mogą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące procedury przejęcia na stronie: www.warminsko-mazurska. policja.gov.pl. Można też skontaktować się z pracownikiem Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Węgorzewie Agnieszką Czubaszek, tel. 87 42 70431.

Wszystkich zainteresowanych służbą w KPP w Węgorzewo serdecznie zapraszamy.

About The Author

164 thoughts on “Wakaty w węgorzewskiej Policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *