15 czerwca 2024

Węgorzewscy policjanci zatrzymali 19-latka, podejrzanego o kradzież torebki na tzw. „wyrwę”. Dzięki pomocy mieszkańców, skradziona torebka została odzyskana, a sprawca zatrzymany. 19-latek usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek (15.03.2018) około godziny 20.00 na terenie miasta. Do idącej chodnikiem kobiety, podbiegł nieznany mężczyzna,  wyrwał jej torebkę i uciekł. Kobieta zaczęła krzyczeć i pobiegła za nim. Na szczęście inna przechodząca kobieta, widząc biegnącą i krzyczącą pokrzywdzoną, natychmiast powiadomiła o tym fakcie policjantów. Natychmiast po otrzymaniu wiadomości o kradzieży torebki we wskazany rejon pojechali funkcjonariusze. Chwilę po zgłoszeniu policjanci prewencji zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 19-letni  mieszkaniec Węgorzewa. Chłopak przyznał się do popełnionego przestępstwa i usłyszał zarzut kradzieży.

Dzięki informacji do mieszkańca miasta, policjanci odzyskali także skradzioną torebkę, którą sprawca porzucił na jednym z parkingów. 

About The Author

133 thoughts on “Przechodnie ujęli 19-latka, który wyrwał torebkę kobiecie!

  1. [url=https://filtry-v-akvarium-spb.ru/]фильтр для аквариума цена[/url]
    [url=https://www.filtry-v-akvarium-spb.ru]https://www.filtry-v-akvarium-spb.ru/[/url]
    [url=https://www.google.de/url?q=https://filtry-v-akvarium-spb.ru]https://ewhois.org/www/filtry-v-akvarium-spb.ru[/url]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *