13 czerwca 2024

Niedziela, 19.01.2020 r., godz. 19.50 – pożar zabrał mu pasję i miejsce pracy. 10 min tyle potrzebował ogień by zabrać wszystko to w co człowiek włożył całe serce i energie.

Pomóż w odbudowie warsztatu samochodowego.

Andrzej Adamczuk zamiłowanie do motoryzacji odziedziczył po ojcu Romanie Adamczuku, który był jednym z pierwszych właścicieli warsztatu samochodowego w Węgorzewie. Andrzej poszedł w ślady ojca widząc w tym swój cel i sens życia. Od wielu lat był właścicielem myjni samochodowej połączonej z naprawą aut (choć ostatnio działalność była zawieszona) tak samo jak Roman Adamczuk dzielił się swoją wiedzą z uczniami szkół zawodowych z miejscowej szkoły odbywającymi praktyki w jego zakładzie.

19.01.2020 r. wszystko zabrał ogień, doszczętnie spłonęło biuro, a w nim cała dokumentacja oraz sprzęty biurowe. Z samego warsztatu, gdzie znajdowały się narzędzia, urządzenia diagnostyczne i wiele innych potrzebnych do pracy mechanika, nie ocalało nic.

Bez gruntownego remontu budynek nie nadaje się do użytku, ucierpiał dach jak i cała jego konstrukcja. Każda pomoc jest na wagę złota, jesteśmy wielkiej nadziei, że siła internetu i dobroć ludzkich serc pomoże w odbudowaniu, tego co stracił Andrzej…

Każdą osobę prosimy o pomoc jeśli niefinansową, to chociaż o udostępnienie zbiórki. Liczy się każda złotówka i każde klikniecie.

🔴 Link do zbiórki w serwisie zrzutka: www.zrzutka.pl/z7z32d

#WęgorzewoRAZEM

About The Author

175 thoughts on “Pomóż pogorzelcom! UDOSTĘPNIJ! [link do zbiórki w treści]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *