15 czerwca 2024

Dzielnicowi i policjant ruchu drogowego uratowali 12-latka, który usiłował wyskoczyć z 4 piętra. Interweniujący funkcjonariusze w ostatniej chwili zdążyli złapać nastolatka i wciągnęli do środka budynku. Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom funkcjonariuszy, nie doszło do tragedii.

W dniu 20 grudnia 2017 r., około godziny 13:30 oficer dyżurny skierował policjantów na interwencję, której sprawcą miał być agresywny nastolatek. Policjanci wchodząc do wielorodzinnego budynku zauważyli chłopca, który na ich widok zaczął biec do okna znajdującego się na 4 piętrze. 12-latek już szykował się do skoku krzycząc przy tym, że nikt go nie kocha. W ostatniej chwili jeden z dzielnicowych złapał go za ubranie i wciągnął do środka budynku. Jak się okazało, frustracje chłopca spowodowane były tym, że tego dnia był on wyjątkowo agresywny wobec swojej rodziny. Wyzywał domowników, żądał pieniędzy, groził i uderzył swoją babcię. Dlatego rodzina widząc tą sytuację, powiadomiła policję. Po tym zajściu, chłopiec wraz z matką pojechał do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie na obserwację.

Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom funkcjonariuszy, nie doszło do tragedii. Policjanci jednym głosem powiedzieli, że właśnie w takich szczególnych sytuacjach warto być policjantem aby pomagać.

About The Author

280 thoughts on “Policjanci uratowali 12 latka, który próbował wyskoczyć z 4 piętra!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *