15 czerwca 2024
Źródło obrazu: www.pivotalweather.com

Źródło obrazu: www.pivotalweather.com

Od początku świąt mamy dominację dość ciepłych mas powietrza pochodzenia atlantyckiego. Kolejne dni nie przyniosą nam większych zmian. Nie ma co oczekiwać nadejścia śnieżnej i mroźnej zimy.

Jutro (czwartek) to na ogół kontynuacja suchej aury z ostatnich dwóch dni. Co prawda możliwa jest większa ilość chmur, jednak okresowo będzie się przejaśniać. Słaby, niewielki deszcz miejscami niewykluczony jest przed południem i pod wieczór. Ciepło, do 5°C/7°C.

Piątek i sobota to lekkie ochłodzenie, w ciągu dnia nieznacznie powyżej 0°C, nocami lekki przymrozek. W piątek lokalnie na Mazurach przejściowo popada deszcz i deszcz ze śniegiem.

Ponownie wyraźnie ociepli się w Sylwestra, zwłaszcza w ciągu nocy kiedy to temperatura powędruje w okolice 6°C/9°C. Niestety w trakcie imprez żegnających Stary Rok i witających Nowy w wielu miejscach będzie padać deszcz.

Pierwsze dni Nowego Roku nadal bez zimy.

Dołączamy mapkę z przykładową szacowaną temperaturą powietrza na noc sylwestrową. Próżno szukać gdziekolwiek zimy prócz rejonu Skandynawii.

 

About The Author

213 thoughts on “Jaka pogoda czeka nas w kolejnych dniach? Jaki będzie sylwester?

 1. [url=https://pervomayskiy-credits.ru/]займы онлайн на карту займомат ру[/url]
  [url=https://famefinance.ru/]гражданское страхование[/url]
  [url=https://autosecurity-insurance.ru/]автокредит какие[/url]

 2. [url=https://2595777.ru/]сити центр недвижимость воронеж[/url]
  [url=https://vsebankinn.ru/]банки[/url]
  [url=https://avtolombard-nevsky.ru/]деньги в долг на карту без проверки[/url]

  2369366467236

 3. Which of the following is the most likely cause of this patient s current mental status cialis online without OPCs were transfected with GFP tagged Gab1 shRNA or scrambled RNA, which were driven by U6 promoter, for 72 hr, and experiments were continued when 60 of cultured OPCs were transfected judging by GFP fluroscence

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *