15 czerwca 2024

O stronie

Profil facebook’owy Miasto Węgorzewo oraz strona www to Wy i o Was. Dlaczego Wy? Dlatego, ponieważ chcemy byście to wy pokazali miasto takie jakim je widzicie na co dzień. Każdy może być redaktorem i poruszyć dowolny temat istotny dla naszego miasta.

Dlaczego to robimy? Ponieważ chcemy być wizytówką nas, czyli mieszkańców Węgorzewa. Zaprezentujmy się z jak najlepszej strony. Pokażmy nasze urokliwe miasto innym tak by chcieli nas odwiedzać. Nie raz i to przypadkiem tylko ciągle.

Do tego będziemy potrzebowali Waszej pomocy w postaci:
– waszych artykułów,
– waszych zdjęć,
– waszych recenzji,
– oraz wszystkiego co mogło by się spodobać czytelnikom.

Całą nową stronę zbudujemy razem. Wszystkie kategorie razem ustalimy tak by naprawdę strona odpowiadała naszym oczekiwaniom.

Skupimy się głównie na wydarzeniach kulturalnych oraz sportowych przez które najłatwiej o uwagę zarówno mieszkańców jak i turystów. Do tego dodamy dużo zdjęć oraz opisów najważniejszych miejsc.

W serwisie przedstawimy naszych rodzimych artystów, którzy nie koniecznie mieszkają w Węgorzewie, a bardzo dużo im zawdzięczamy, ponieważ promują nasze miasto w całej Polsce oraz poza granicami naszego kraju.

Dlatego bardzo prosimy POLECAJCIE nasz fanpage swoim znajomym byśmy stworzyli społeczność, która może zdziałać coś naprawdę godnego uwagi.

Pozdrawiamy
Redakcja MiastoWegorzewo.pl

Skontaktuj się z nami:
redakcja@miastowegorzewo.pl