Share

NINA SUERTE  i BOUNCE INC. uzupełniają listę artystów na  Beach Party Węgorzewo 2018.

Z przyjemnością informujemy, do wcześniej już ogłoszonych artystów dołączyli kolejni. Na Beach Party Węgorzewo 2018 wystąpią NINA SUERTE i BOUNCE INC.

Nina Suerte – To utalentowana polska dj-ka, która występowała w najlepszych clubach naszego kraju a także miała okazje zagrać w Holandii, Austrii, Wielkiej Brytanii. Od września podbija także Azję, występując na największych festiwalach. W 2018 roku podpisała kontrakt na kolejne lata gdzie będzie przebywała na półrocznym tour, właśnie w tamtej części świata. W tym roku wystąpi również na Ibizie i Dubaju. Ma swoją prywatną misję: uszczęśliwiać ludzi swoją muzyką.  Od najmłodszych lat wychowywała się w rodzinie muzycznej. Wraz z młodszą siostrą, która gra na saksofonie miały okazje wystąpić razem tworząc wybuchowy duet. Z pomocą polskiego producenta trancowego Tiddey’a – stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj-ek na świecie. Ma za sobą kilka singli. Jednym najbardziej znanym w Polsce stał się “Stay” remixowany przez Bounce Inc. Na ten rok Nina ma przygotowanych kilka nowych numerów, które mają być wydane w topowych wytwórniach

Bounce Inc.– Początek kariery tych chłopaków to 2005 rok, lecz wtedy jeszcze jako Max Farenthide oraz DJ Hubertuse, znani doskonale z takich hitów jak “Slice me nice” czy “Can u feel it” podbijali już wtedy parkiety w naszym kraju. W  2015 roku postanowili rozpocząć nowy projekt, który z dnia na dzień nabiera coraz to szybszego tempa. Zaczęło się niewinnie bo od wspólnego utworu z mega gwiazdami z antypodów (BOMBS AWAY), lecz przełomowym rokiem był 2016, gdzie wydali utwór w najlepszym labelu na świecie,  Spinnin Records wraz z duetem TWOLOUD.  Kolejny rok to już koncertowanie po kraju z nowym projektem min. w Kołobrzegu na Sunrise Festival i systematyczne wydawanie swoich produkcji. Kolejnym wielkim sukcesem było odnowienie starego hitu Base Attack “Techno Rocker” i tu po raz kolejny wysoka pozycja na listach i co najważniejsze 2 miejsce na liście beatport (electro-house). Listopad 2017 roku jak sami mówią to mega przełom w ich karierze, który zawdzięczają utworowi “BONKERS”. Po 4 dniach od wydania Twoloud vs Bounce Inc. & Daav One – Bonkers, jako pierwsi Polacy 37 dni obstawiali pozycje nr 1 na liście beatport electro house.

Na Beach Party Węgorzewo wystąpia  ponadto:
DJ HAZEL,  I.GOT.U,  DJ QUIZ,  MATT5KI,  MEISAL ,  DJ INOX

W ramach Beach Party Węgorzewo  2018 odbędzie się DJ CONTEST. Organizatorem konkursu jest WSSK Węgorapa (organizator koncertu) i radio internetowe PULSSTACJA. Dla 5 najlepszych DJ zakwalifikowanych przez redakcję Pulsstacji zagwarantowany zostanie występ  na scenie u boku największych polskich DJ. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Szczegóły konkursu już na stronie internetowej imprezy.  Początek przyjmowania zgłoszeń 1 luty 2018.