NINA SUARTE wraca do Węgorzewa.

NINA SUERTE uzupełnia tegoroczny line up Mamry Music Festival.Ponownie powraca na Plażę Mamry aby skraść serca Węgorzewskiej publiczności. Nina Suarte topolskadj-ka,która występowała w najlepszych klubach i na największych festiwalach.  Od 5 lat jest stałą bywalczynią w Azji gdzie podpisuje kolejne kontrakty i występuje na największych scenach.  Obecnie w jej setach można usłyszeć duża dawkę hardstylowych brzmień. Jest założycielką  wytwórni ,,Nando Records” gdzie wydaje swoje produkcje. Z pomocą polskiego dj’a i producenta transowego Tiddey’a – stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj-ek na świecie. Na portalach społecznościowych można zobaczyć jej wszystkie występy a także najnowszy live set zagrany na winylach.

Organizatorzy Mamry Music Festival przygotowali na przyszłoroczną  edycję   wielką niespodziankę. Razem z Partnerem, Agencją  Marketingowo-Reklamową “LIDER” Sp. z o.o z  Elbląga, zorganizują w ramach Mamry Music  Festival Finał  Bursztynowej Miss Polski.   Na węgorzewski  finał przyjadą laureatki   (zdobywczynie pierwszych trzech miejsc) z eliminacji w 4 miejscowości nadmorskich.

Szczegóły wyborów na www.bursztynowamiss.pl/

Mamry Music Fetival to trzecia edycja   imprezy z muzyka w stylu EMD w tle. Swój udział   na festiwalu już potwierdzili:   GROMEE,,  MELO.KIDS., DIRTY RUSH & GREGOR ES, EXATION.Kolejni wykonawcy już  wkrótce.

Organizatorzy Mamry Music Festiwal postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego.

Od 4 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.mamrymusic.pl  oraz poprzez sieć EBILET.

MAMRY MUSIC FESTIVAL odbędzie się 8 sierpnia 2020r. w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki EDM. MMF to kontynuacja  wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19.

Już wkrótce kolejne informacje!

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA

STRONA WWW:  www.mamrymusic.pl

OFICJALNY PROFIL NA FB:  facebook.com/mamrymusic

OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIE: mamrymusicfestival

PATRONI: Radio 5,  Radio Eska Olsztyn, FTB, muno.pl, Radio Party, Dobre Imprezy,clubbers.pl, Portal Imprezowy, CubeStage, Dj’s Magazine, Shining Beats, Pulsstacja FM, HouseMafia, Essential Music,  Telewizja KTK,  MiastoWegorzewo.pl, CP Media.