Naturalnie Mazury Music & More 2017!

Naturalnie Mazury Festiwal 2017!

Czekacie? Naturalnie Mazury Festiwal w dniach 7-9 lipca 2017! Oby był udany i oby na dobre wrócił do Węgorzewa musicie to właśnie WY zadbać o jego PROMOCJĘ! Dlatego UDOSTĘPNIAJCIE wszelkie materiały z nim związane. #naturalniemazury #wegorzewoPROMUJE #wegorzewoRAZEM

Opublikowany przez Miasto Węgorzewo na 13 lutego 2017

W dniach 7-9  lipca 2017  roku  Fundacja Zatrzymać  Czas  zaprasza  na kolejną edycję rockowego festiwalu  w Węgorzewie.   Naturalnie Mazury Music & More, którego  tytularnym współorganizatorem  jest  Fundacja  Dla Transplantacji  zostanie przeprowadzony pod hasłem  „Zostawiam Serce na Ziemi”.   Festiwal zostanie przeprowadzony na dotychczasowych  zasadach i z nowymi  rozwiązaniami  promocyjno–organizacyjnymi.

Scena Główna –  teren powojskowy, analogicznie jak w latach minionych.
Scena Music & More – Plac Wolności – centrum miasta
Pole namiotowe –  teren w centrum miasta nad  Kanałem Węgorzewskim

Festiwal to przede wszystkim  konkurs dla młodych zespolów – na stronie festiwalowej zostały   ogłoszone zasady konkursu. W jury zasiądą znani dziennikarze muzyczni z mediów patronackich.

Organizator wraz z Partnerami  w czasie festiwalu  zgodnie ze swoim przesłaniem ideowym   „Zostawiam serce na Ziemi…. Zostawiam serce  na Mazurach”    oprócz idei transplantologii ,  ma promować wartości materialne, kulturalne, krajobrazowe, promować aktywność  w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Celem jest pokazanie   masowemu  turyście nowego oblicza   regionu,    pełnego  atrakcji   przyrodniczych,   atrakcyjnego pod względem  krajobrazowym ale też z bogatą ofertą kulturalną.

www.naturalniemazury.com

PODZIEL SIĘ