12 czerwca 2024

Tabletki ecstasy były przeznaczone na sylwestrową zabawę – tłumaczył jeden z mężczyzn zatrzymanych przez węgorzewskich kryminalnych. 19-latek i 26-latek podejrzani są o posiadanie marihuany i tabletek ekstazy. W kontrolowanym aucie mundurowi znaleźli również wagę elektroniczną – tzw. ,,dilerkę”. Zabezpieczone narkotyki zostaną poddane badaniom laboratoryjnym.

W miniony piątek (28.12.2018) przed godz. 22:00 węgorzewscy policjanci na jednej z ulic miasta zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Volkswagen. W aucie w schowku i na podłodze przy siedzeniu pasażera oraz przy kierowcy kryminalni ujawnili woreczki z suszem roślinnym. Wstępne badanie policyjnym testerem potwierdziło, że była to marihuana. Ponadto w pojeździe pod fotelem kierowcy mundurowi znaleźli wagę elektroniczną – tzw. ,,dilerkę”. 19-letni kierowca tłumaczył, że służy mu ona do odmierzania… farb do lakierowania. Funkcjonariusze kontynuując swoje czynności wkrótce zapukali do drzwi 26-letniego znajomego zatrzymanego kierowcy. Tam w mieszkaniu ujawnili reklamówkę z suszem roślinnym i 49 sztuk niebieskich tabletek. Po użyciu testerów policyjnych potwierdziło się, że jest to marihuana i tabletki ecstasy. 26-letni właściciel mieszkania tłumaczył, że tabletki ekstazy były przeznaczone na sylwestrową zabawę.

19- i 26-letni mieszkańcy gminy Węgorzewo zostali zatrzymani do wyjaśnienia.  Za posiadanie środków odurzających mężczyznom grożą kary nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

About The Author

217 thoughts on “Narkotyki nie trafią na imprezę sylwestrową. Dwóch mężczyzn zatrzymano.

  1. [url=https://filtry-v-akvarium-spb.ru/]фильтры для аквариума[/url]
    [url=https://filtry-v-akvarium-spb.ru]http://www.filtry-v-akvarium-spb.ru[/url]
    [url=https://google.ae/url?q=http://filtry-v-akvarium-spb.ru]https://a.pr-cy.ru/filtry-v-akvarium-spb.ru[/url]

  2. [url=https://filtry-v-akvarium-spb.ru/]фильтр для аквариума цена[/url]
    [url=https://filtry-v-akvarium-spb.ru/]https://filtry-v-akvarium-spb.ru[/url]
    [url=https://google.ga/url?q=http://filtry-v-akvarium-spb.ru]https://google.lt/url?q=http://filtry-v-akvarium-spb.ru[/url]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *