15 czerwca 2024

Wielkimi krokami zbliża się jeden z największych turniejów e-sportowych w Polsce, turniej FIFA 19 ELOVEGO E-sports, który odbędzie się 1-go czerwca 2019 na hali miejskiej przy ul. Pionierów 6 w Węgorzewie. Rywalizacja odbędzie się na konsolach PS4.

Na naszej Węgorzewskiej arenie e-sportowej będziemy gościć najlepszych e-sportowców w naszym kraju. W turnieju FIFA19 ELOVEGO E-sports rywalizować będzie ze sobą 32 graczy, którzy zostaną wyłonieni w następujący sposób:
1. Rozegranych zostanie 5 turniejów online na platformie ps4 w trybie meczów towarzyskich. Z każdego turnieju na główny event dostanie się 4 graczy. Daje nam to 20 slotów Co z pozostałymi?
2. Grono to uzupełni 8 gwiazd, zdecydowanie najbardziej znanych i utytułowanych w Polsce, między innymi Miłosz “Miłosz93” Bogdanowicz, aktualny mistrz Polski oraz Kamil “Riptorek” Soszyński, Bartosz “Bejott” Jakubowski, Marcin “Mrn” Szczes, Jakub “Cyanide” Mikołajewski czy Michał “Sroka” Srokosz, Mikołaj „Ambros” Ambroziak i Krysitan „Kryst4k” Nowak.
3. Pozostają nam jeszcze 4 miejsca. Co z nimi? Najprawdopodobniej 2 z nich zajmą reprezentanci naszego klubu e-sportowego ELOVEGO a 2 kolejne zostaną rozlosowane.

Będzie to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących gry FIFA 19 w 2019 roku. Każdy z uczestników może podjąć wyzwanie w eliminacjach online i zmierzyć się z zawodowcami. Liczymy na dużą ilość chętnych i serdecznie zapraszamy każdego do udziału. Po więcej szczegółów wejdź na nasz fanpage na facebooku, Elovego – Esports lub stronę internetową www.elovego.pl – zakładka FIFA 19.

About The Author

241 thoughts on “NAJWIWĘKSZY NA MAZURACH TURNIEJ FIFA 19 – ELOVEGO E-SPORTS CUP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *