23 czerwca 2024

W Mrągowskim Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Mrągowskiego, który odbył się 17 grudnia 2017 na kortach Hotelu Mercure wystartowało 46 zawodników (m.in.z Węgorzewa, Pisza, Mrągowa, Kętrzyna) podzielonych na 7 kategorii.

W kategorii wiekowej 10 lat w grupie zaawansowanej bezkonkurencyjny okazał się Aleksander Kozłowski (Węgorzewo), na drugim miejscu podium stanął Kacper Sulewski (Węgorzewo).
Natomiast w grupie dla początkujących najlepszym zawodnikiem okazał się Kacper Butrym (Węgorzewo), tuż za nim uplasował się Gabriel Kulpan (Węgorzewo).
Julia Faj startowała w kategorii wiekowej 8 lat w grupie zaawansowanej, gdzie zajęła czwarte miejsce.

Węgorzewskich tenisitów trenuje Paweł Kuna.

Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu oraz dla organizatora (Mariusz Pupek) za doskonałą organizację i nagrody – Paweł Kuna.

GRATULUJEMY!

#wegorzewoSPORTOWE

About The Author

114 thoughts on “Młodzi węgorzewscy tenisiści bezkonkurencyjni! +[galeria]