12 czerwca 2024

Węgorzewscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania. 30-latek w listopadzie br. włamał się do piwnicy oraz budynku gospodarczego na terenie gminy Węgorzewo. W jego zainteresowaniu były kosiarki, agregat prądotwórczy oraz sprzęty budowlane. Zatrzymany część swoich łupów zastawił w lombardzie, a pozostałe sprzedał niczego nieświadomym ludziom. Jak tłumaczył funkcjonariuszom, wszystko z powodu kryzysu finansowego.

Węgorzewscy kryminalni w listopadzie pracowali nad sprawą włamań do różnych pomieszczeń gospodarczych. Wykonując szereg czynności w tych sprawach, ustalili podejrzanego. Z zebranych informacji wynika, że najpierw 30-latek podważył okno i wszedł do pomieszczenia, z którego ukradł kosiarkę. Następnie po kilku dniach zniszczył zamek w drzwiach piwnicznych i ukradł agregat prądotwórczy, przecinarkę do glazury, skrzynkę z narzędziami oraz tarcze. Poza tymi przestępstwami zatrzymany 30-latek w listopadzie br. ukradł kosę spalinową z pomieszczenia gospodarczego. Sprawca działał na terenie miasta i gminy Węgorzewo. Zatrzymany swoje łupy zastawił w lombardzie, a to czego nie zastawił sprzedał nieświadomym pochodzenia przedmiotów ludziom.

30-latek tłumaczył funkcjonariuszom, że miał kryzys finansowy i potrzebował pieniędzy. Sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

About The Author

33 thoughts on “Nie miał gotówki, więc kradł. 30-latek zatrzymany

1. Unquestionably believe that which you stated. Your favourite justification appeared to be at the web the
    easiest thing to take note of. I say to you, I certainly get annoyed while other
    people consider concerns that they plainly do not understand about.
    You managed to hit the nail upon the top and also outlined out
    the entire thing without having side-effects , other people could
    take a signal. Will likely be back to get more. Thank you http://antiibioticsland.com/Zithromax.htm