23 czerwca 2024
Beach Party Węgorzewo

Beach Party Węgorzewo

Z przyjemnością informujemy, do wcześniej już ogłoszonych artystów Beach Party Węgorzewo 2018 – DJ HAZEL i I.GOT.U, DJ QUIZ I MATT5KI dołączyli kolejni – MeisaL i DJ Inox.

MeisaL – Reprezentant centralnej Polski, który już od kilku lat gości w najlepszych Polskich klubach jako gość wieczoru. Swoją popularność zawdzięcza różnego rodzaju mash-up’om, re-work’om i bootleg’om, które grane były między innymi na Sunrise Festival’u oraz w wielu polskich i zagranicznych klubach. Uczestnik takich Eventów jak: AUDIOLAKE 7 FESTIVAL I FESTIAL OF COLORS Mad Music Festival Itp. Był częstym gościem klubu Seven Legnica, który został mianowany najlepszym polskim klubem roku 2013. Jego sety charakteryzuje to, że nigdy nie wiadomo czym danej nocy zaskoczy klubowiczów na parkiecie, gdyż najczęściej prezentuje muzyczne nowości oraz przedpremierowe nagrania najlepszych polskich i zagranicznych producentów

Dj Inox – na scenie klubowej od ponad 20 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej. Kolekcjoner winyli – ma ich wiele tysięcy i każdego tygodnia gromadzi kolejne kilkadziesiąt. W winylach ceni sobie jakość dźwięku i możliwość „czucia nagrania”. Od kilku lat członek FTB DJ Team, dzięki czemu zwiedził już prawie wszystkie kluby w Polsce. Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i entuzjazmu wkłada w każdy set. Preferuje muzykę house – prezentuje jej różne odmiany funky, disco, progressive , ale też potrafi zagrać bardziej energetycznie. Wciąż głodny nowych brzmień, jest na bieżąco z nowinkami electro-house, hardhouse, a nawet techno.
W latach 2001 do 2007 był rezydentem klubu Relaks w Lesznie, który m.in. dzięki jego wpływowi odnosił sukcesy i zapraszał światowe gwiazdy house i trance. Poza klubami, które odwiedzał razem z FTB On Tour, zapraszany jest również na duże klubowe eventy, grał sześciokrotnie na Sunrise Festival, dwukrotnie na Euforia Festival, poza tym m.in. na Creamfields, Insomnia Open Air Festival oraz na Electrocity i I Love New Year i trzykrotnie na polskiej edycji Global Gathering. W 2008 roku zagrał na głównej scenie Sensation Polska oraz w 2011 roku na pierwszej polskiej edycji Dayglow!

Według najpopularniejszego muzycznego portalu FTB.pl otrzymał tak duże uznanie w śród klubowiczów (czytelników), że w rankingu najpopularniejszych DJ-ów 2007 roku uplasował się na 5 pozycji, w 2010 roku zajął 2 miejsce a obecnie znajduje się w pierwszej trójce! Wiedzę i doświadczenie które zdobył przekazuje adeptom profesjonalnej szkoły dla dj-ów FTB DJ SCHOOL której jest koordynatorem i wykładowcą. Przewodniczący Jury konkursu DJ-ów Projektu Plaża w telewizji TVN.
Obecnie v-ce Prezes Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki – DJ UNION
Właściciel labelu XONI RECORDS.

W ramach Beach Party Węgorzewo 2018 odbędzie się DJ CONTEST. Organizatorem konkursu jest WSSK Węgorapa (organizator koncertu) i radio internetowe PULSSTACJA. Dla 5 najlepszych DJ zakwalifikowanych przez  redakcję Pulsstacji zagwarantowany zostanie występ  na scenie u boku największych polskich DJ. Na zwycięzców czekają atrakcyjne  nagrody finansowe. Szczegóły konkursu już  na stronie internetowej imprezy.  Początek przyjmowania zgłoszeń 1 luty 2018.

About The Author

116 thoughts on “MeisaL i DJ INOX uzupełniają listę artystów na Beach Party Węgorzewo 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *