13 czerwca 2024

Fot. wegorzewo.policja.gov.pl

Pierwsze Młodzieżowe Zawody Strzeleckie w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie i Dowódcy 11 Mazurskiego Pułku Artylerii odbyły się na strzelnicy w Srokowie. Organizatorem zawodów był Zespół Szkól Ogólnokształcących w Węgorzewie.

20 października br. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie zorganizował zawody strzeleckie w Srokowie. Młodzież rywalizowała miedzy sobą o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie i Dowódcy 11 Mazurskiego Pułku Artylerii. Zawody odbyły się z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

W zawodach rywalizowało 6 drużyn trzyosobowych w dwóch konkurencjach. Były to drużyny z Mrągowa, Giżycka i Węgorzewa. Strzelanie miało charakter dynamiczny. Uczestnicy mieli do dyspozycji broń typu M4 i Scorpion EVO.

Drużynowo najlepsi byli uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Giżycku, drugie miejsce zajęła klasa policyjna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie, a trzecie uczniowie klasy wojskowej również z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie.

W kategorii indywidualnej zwyciężyła Martyna Pacewicz z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za sportową postawę oraz za uczczenie udziałem w zawodach 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

About The Author

12 743 thoughts on “Martyna Pacewicz zwyciężczynią zawodów strzeleckich [+zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *