Konkursu  „Sportowiec Roku 2017” – prześlij zgłoszenie!

Starosta Węgorzewski Halina Irena Faj oraz Burmistrz Węgorzewa Krzysztof Piwowarczyk zapraszają do zgłaszania kandydatur na „ SPORTOWCA ROKU 2017”.

W Konkursie mogą brać udział mieszkańcy powiatu węgorzewskiego lub zawodnicy reprezentujący kluby sportowe powiatu węgorzewskiego, którzy biorą udział w zawodach organizowanych w kraju i za granicą. Do konkursu mogą być również zgłoszone osoby lub zespoły niezrzeszone  w klubach, które zdobyły spektakularne wyniki sportowe w zawodach krajowych i zagranicznych lub zasłużyły się w każdy  możliwy sposób do rozwoju sportu i rekreacji w powiecie węgorzewskim.

Termin zgłaszania kandydatów do konkursu „Sportowiec Roku 2017” upływa 22 grudnia 2017 r.

Zgłoszenia powinny być przesłane na piśmie z pieczątką i podpisem zgłaszającego, pocztą elektroniczną (skan) promocja@powiatwegorzewski.pl, pocztą tradycyjną,  bądź dostarczone osobiście do Sekretariatu Starostwa Powiatowego w Węgorzewie lub pokoju nr 32. Do pisemnego zgłoszenia lub maila powinny być załączone zdjęcia  w zapisie elektronicznym prezentujące kandydata/kandydatów (oraz rozmiar koszulki).

Gala „Sportowiec Roku 2017”  odbędzie się  w 8 lutego 2018 r. (czwartek), o godz. 17:00,    w Węgorzewskim  Centrum Kultury, Sala Widowiskowa.

Więcej na stronie www.osir.wegorzewo.pl/#1001702