12 czerwca 2024

Już jutro 9.02. wg zapowiedzi burmistrza ma mieć premiera nowego „bezpłatnego” dwutygodnika wydawanego przez Gminę Węgorzewo pt. Gazeta Węgorzewska.

Nas natomiast zastanawia brak jakichkolwiek promocji i informacji tejże gazety. Każda firma, która wprowadza nowy produkt na rynek chce by jak najwięcej osób się dowiedziało o nim. W tym przypadku jest całkowicie odmiennie. Nigdzie nikt nic nie napisał i jedynie w niezależnych miejscach pojawiły się na ten temat wzmianki.

Nie wiemy jak będzie wyglądała, ile będzie miała stron, gdzie będzie dostępna, jaki będzie miała nakład, czy podmioty prywatne będą mogły sie reklamować itp.

Można powiedzieć, że nie wiemy NIC.

*****
Przypominamy, że jeszcze możecie się wypowiedzieć w naszej SONDZIE co myślicie o powstaniu nowej gazety w naszym mieście.

Kliknij w link -> http://bit.ly/2jVvXre – głosujemy do godz: 12:00, 9.02.

#wegorzewoDECYDUJE #wegorzewoRAZEM

About The Author

61 thoughts on “Gazeta Węgorzewska – co o niej wiemy?