18 Styczeń, 2018 | czwartek

• To event minęło.

Adam Van Bendler & Stand-up Warmia w Węgorzewie!

12 stycznia - 20:00 - 23:30

PLN15

Serdecznie zapraszamy na potężną dawkę humoru dostarczoną przez Adama Van Bendlera z Trójmiasta i komików grupy Stand-up Warmia.

Wystąpią:
>> ADAM VAN BENDLER
to ważny gracz na polskiej scenie Stand-up. Widzieliście go m.in. w TV (Kuba Wojewódzki, Comedy Central, TVP). Roastował Tymona i Popka. Supportował Abelarda Gizę. Występował na największych salach w Polsce. Zagra dla Was jeszcze bardziej pokręcony materiał. Jak zwykle nie zabraknie zdumiewających spostrzeżeń, traumatycznych wspomnień i paranoicznych hipotez. A wszystko to abyście podusili się ze śmiechu, w starym dobrym stylu.
www.facebook.com/VanBendler/

>> KRZYSZTOF SAWCZUK
Niedoszły doktor filozofii, wielbiciel egzystencjalizmu i fatalizmu. Doszedł do wniosku, że skoro on nie może, to przynajmniej inni się pośmieją. Wysoki, przystojny, zmęczony. Z miasta Olsztyna.
www.facebook.com/standupteka

>> ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudowłosy i bardziej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark. Miłośnik historii… zabawnych historii. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec. W życiu czuje się, jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i topory. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą.
www.facebook.com/jajaksa

>> ULA WRÓBLEWSKA
Jedyna kobietka w Stand-up Warmia. Jedyna pochodząca z Węgorzewa.

Wstęp: 15 zł

Patronat medialny: