Dwa puchary i trzy medale dla węgorzewskiej młodzieży! [+ galeria]

Dwa puchary i trzy medale – taki dorobek przywiozła ze sobą węgorzewska młodzież z Mistrzostw Województwa LZS w biegach przełajowych zorganizowanych w Pasłęku.

Na podium stanęła Kamila Sojka odbierając srebrny medal za bieg na 2000m w kategorii 2001 i starsi, Dawid Sikora, który zdobył brązowy medal za bieg na 3000m w kategorii 2001 i starsi oraz Bartosz Walnicki medal srebrny za bieg na 2000m w kategorii junior młodszy.

Każdy z uczestników wykazał się duchem sportowej walki i zdobywał cenne punkty dla gminy Węgorzewo co dało nam drugie miejsce w punktacji generalnej wszystkich gmin. Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Węgorzewo także wywalczył drugie miejsce w punktacji generalnej, za co zarówno jako gmina i jako klub zostaliśmy udekorowani pucharami.

Wielkie słowa uznania i podziękowania od trenerów i nauczycieli, którzy byli razem w Pasłęku. Podziękowania też należą się szkołom SP1, SP2, SP Perły i LO za wytypowanie reprezentacji.

Na zawodach reprezentowali nas: Oliwia Drozd, Zuzanna Furtak, Ingrid Hintz, Aleksandra Królak, Julia Milinkiewicz, Weronika Piaścik, Natalia Rostecka, Kamila Sojka, Judyta Zebzda, Katarzyna Źrebiec, Patryk Galiniewski, Cezary Jędrzejewski, Krystian Jurek, Michał Kijewski, Daniel Końpa, Mateusz Kukułka, Miłosz Kutnik, Piotr Mnich, Bartosz Oryńczak, Gabriel Puczydłowski, Kacper Sierakowski, Dawid Sikora, Marcin Tokarz, Bartosz Walnicki.