23 czerwca 2024

Z   przyjemnością informujemy, do wcześniej już ogłoszonych artystów Beach Party Węgorzewo 2018 – DJ HAZEL i I.GOT.U dołączyli kolejni  – DJ QUIZ I MATT5KI

Dj Quiz – Od kilkunastu lat za konsoletą. Wieloletnie doświadczenie muzyczne, połączone ze zdobytą wiedzą, potrafi wykorzystać w każdym momencie imprezowych doznań. Należy do grona dj-ów, którzy uważają iż Mikrofon „NIE GRYZIE” sięgając po niego kiedy zachodzi taka potrzeba. Muzyka to jego życiowa pasja, której oddaje się w pełni. Kolekcjoner kilkunastu tysięcy płyt winylowych. Rezydował w wielu znanych i cenionych klubach w Polsce m.in. : *Ekwador- Manieczki ( od 2008 do 2012) *Fiesta – sieć klubów dyskotekowych ( 9 lat) *Pyramid – Chojęcin (4 lata) *Fabryka Rytmów – Ostrów Wlkp (1 rok) *Pulsar – Poznań (2 lata) West Box ( 1 rok )Exclusive resident „ENERGY”. Jako DJ został zauważony i doceniony przez przedstawicieli MDT , w efekcie czego został zaproszony na Independence w poznańskiej hali Arena. Jego doskonały występ zaowocował tym, że został czterokrotnie zaproszony na główną scenę Sunrise Festival.  Ogromne doświadczenie wraz z doskonałą techniką miksowania to jego wizytówka. To wszystko sprawiło, że występował na dużych klubowych eventach : Independence, Sunrise Festival 2006′ i 2007′ 2010′ 2011′ 2016′ 2017 Insomnia Open Air Festival, Tunnel Electrocity 2008′ i 2010′, Euforia Festiwal. Dzisiaj coraz ważniejsze staje się to, żeby urzeczywistniać swój potencjał i podążać za trendami muzyki. Jednak, kiedy zachodzi potrzeba w niezwykły sposób powraca do muzycznych wspomnień . Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i poświęcenia wkłada w każdy set. Obecnie występuje w klubach po całej Polsce.

Matt5ki – Przedstawiciel młodego pokolenia polskich DJ-ów. Pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2008 r. Od ponad 7 lat prężnie działa na polskiej scenie klubowej. Swoją wytrwałością oraz swoimi umiejętnościami sprawił, iż szybko zaczął prezentować sety w całej Polsce. Przez ten czas zwiedził wiele ciekawych miejsc na klubowej mapie polski, do których można zaliczyć występy na Sunrise Festival, Audiolake Festival, Beach Party „Gramy z Sercem”, Fame Music Festival, Kortowiada, Open Space Festival, Silesia In Love, Ultra Party Camp Open Air Edition oraz wielokrotnie na We Love Swedish House. Każdy kolejny występ traktuje, jako nowe wyzwanie, co sprawia, iż jego show jest jedyne i niepowtarzalne. W 2013 r. zaczął stawiać pierwsze kroki jako producent muzyczny. Jego produkcje były zauważone między innymi przez takie gwiazdy jak Tiesto lub Laidback Luke. Najnowszy singiel „Right Here”, który był nagrany wspólnie z brytyjską wokalistką Cat Alex został wydany nakładem Xoni Records, i znalazł się na dwupłytowej składance „We Are Clubbing – Spring Break”. Teledysk można było zobaczyć na kanale muzycznym 4fun.dance. Pod koniec 2016 r. został wydany oficjalny remix dla Max Farenthide & Hubertuse singla „Be with U”, który ukazał się w My Music. Matt5ki  to jednocześnie dyrektor artystyczny węgorzewskiej imprezy.

[NASZ PATRONAT]

About The Author

1 257 thoughts on “DJ QUIZ I MATT5KI  uzupełniają listę artystów na  Beach Party Węgorzewo  2018.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *