Brak przydatności wody do spożycia [KOMUNIKAT]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Węgorzewie wydał ponownie w dniu 13.12.2017 decyzję nr HK.4320.3.31.2017 o braku przydatności wody do spożycia z wodociągu publicznego Jakunówko ze względu na zanieczyszczenie mikrobiologiczne wody bakteriami coli.

Woda z tego wodociągu może być używana do celów bytowych. Do celów sanitarno-higienicznych może być używana po przegotowaniu.

ZUK został zobowiązany do poinformowania konsumentów o braku przydatności wody do spożycia i zorganizowania dostarczanie wody przydatnej do spożycia dla mieszkańców wyżej wymienionej miejscowości.

ŹRÓDŁOwww.powiatwegorzewski.pl
PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

1. Hi! І could have sworn I’ve been to thiѕ site before bᥙt after checking through some
    of the post I realized it’s new tߋ me. Anyhow, I’m definitely deligһted I found it and I’ll be bookmarking andd checking ƅack often!