13 czerwca 2024

Adam De Great od ponad 20 lat współtworzy polską scenę muzyki elektronicznej. Jego utwory wpisują się w nurt muzyki EDM oraz House. Jest to postać niezwykle rozpoznawalna, a w jego utworach czuć pasję i ogromną energię. W sierpniu 2018 roku będziemy mogli usłyszeć go na węgorzewskiej scenie #BPW2019!

Adam de Great to pierwszy artysta, którego Wam przedstawiamy. Adamowi daleko mu do przeciętnego Dj-a nie tylko ze względu na energię występów, doświadczenie ale również selekcję utworów od początku imprezy wprawiających uczestników w muzyczny trans. Doświadczenie zdobywał między innymi na takich festiwalach jak Tomorrowland, ULTRA Europe, Sunrise Festival, Mayday, Electrocity, Soundtropolis, Audiolake, Wonderland, Made in Poland Festival i wielu innych. Ostatnim jego występem był koncert na gliwickim SENSATION Rise 2018. Te nazwy potwierdzają jakość i energię z jakiej słynie Adam.

Na swoim koncie ma występy obok takich gwiazd jak Hardwell, Nervo, Eric Morillo, Eric Prydz, Nicky Romero czy Moguai. Z tym ostatnim w 2018 roku odbył niezwykle udaną trasę po Polsce.

BIO & Social Media:

DJ i Producent występujący na klubowej i festiwalowej scenie nieprzerwanie od 1997 roku. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających się artystów. Jako jedyny Polak ma na swoim koncie kilkukrotne oficjalne występy na największych światowych festiwalach, takich jak TOMORROWLAND czy ULTRA Europe i na wszystkich najważniejszych eventach w kraju (scena główna) m.in. Sunrise Festival, Mayday, Electrocity, Soundtropolis, Audiolake, Wonderland, Made in Poland festival, Beach Party Only i wielu innych.

Energiczne występy i wyszukana muzyka to jego znak rozpoznawczy porywający tłumy!

Do tej pory na mapie jego występów możemy zobaczyć m.in. takie miejsca jak: Miami, Las Vegas, Ibiza, Brazylia, Chorwacja, Czechy, Hiszpania, Holandia, Włochy, Irlandia, Niemcy, Szkocja, Szwajcaria.

Facebook: www.facebook.com/adamdegreat
Instagram: www.instagram.com/adamdegreat
Youtube: www.youtube.com/AdamDeGreatTV

Odwiedź stronę: www.beachpartywegorzewo.pl

About The Author

58 thoughts on “Adam de Great pierwszym potwierdzonym artystą na Beach Party Węgorzewo 2019!                  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *