Share

8000 miłośników Węgorzewa w jednym miejscu!

Zakładając nasz profil facebookowy nigdy nie myśleliśmy, że możemy razem z Wami stworzyć największa społeczność skupiająca osoby którym miasto Węgorzewo się podoba oraz osoby którym zależy na jego rozwoju. DZIĘKUJEMY!

www.fb.com/miastowegorzewopl

Jeśli mielibyśmy opisać w liczbach ile wszystkiego się zadziało wokół profilu Miasto Węgorzewo to z pewnością musielibyśmy dłuuuugo pisać ten post.

Jesteśmy z Wami już ponad 5 lat! W tym czasie pojawiły się tysiące wpisów, opublikowaliśmy tysiące zdjęć, a wy daliście setki tysięcy lajków i tysiące udostępnień. Ilość wyświetleń treści tu zawartych z pewnością idzie w MILIONY!

Miasto Węgorzewo to nie tylko ładne zdjęcia i wideo to również działalność typowo prospołeczna podczas której udało nam się m.in:
– zorganizować pierwsze akcje charytatywne w których zbieraliśmy pieniądze na leczenie naszych mieszkańców,
– znaleźliśmy kilkanaście zgubionych czworonożnych przyjaciół,
– Wy pomogliście miastu wygrać 100000pln na promocję w zumi.pl,
– sprowadzić media ogólnopolskie do naszego miasta,
– i wiele, wiele innych.

Od miesiaca mamy naszą małą stronę, która dopiero się rozwija. Powstała po to by nie gubić treści wrzucanych na profil facebookowy.

W ciągu pierwszego miesiąca odwiedziło ją niemal 7200 unikalnych użytkowników (Was), którzy wygenerowali ponad 20000 odsłon.

Odwiedźcie: www.MiastoWegorzewo.pl

Bardzo nas to cieszy i raz jeszcze bardzo dziękujemy, że jesteśmy RAZEM. Pamiętajcie #wegorzewoRAZEM może zmienić naprawdę wiele