15 czerwca 2024
fot. Piotr Tymcio

fot. Piotr Tymcio

Zakładając nasz profil facebookowy nigdy nie myśleliśmy, że możemy razem z Wami stworzyć największa społeczność skupiająca osoby którym miasto Węgorzewo się podoba oraz osoby którym zależy na jego rozwoju. DZIĘKUJEMY!

www.fb.com/miastowegorzewopl

Jeśli mielibyśmy opisać w liczbach ile wszystkiego się zadziało wokół profilu Miasto Węgorzewo to z pewnością musielibyśmy dłuuuugo pisać ten post.

Jesteśmy z Wami już ponad 5 lat! W tym czasie pojawiły się tysiące wpisów, opublikowaliśmy tysiące zdjęć, a wy daliście setki tysięcy lajków i tysiące udostępnień. Ilość wyświetleń treści tu zawartych z pewnością idzie w MILIONY!

Miasto Węgorzewo to nie tylko ładne zdjęcia i wideo to również działalność typowo prospołeczna podczas której udało nam się m.in:
– zorganizować pierwsze akcje charytatywne w których zbieraliśmy pieniądze na leczenie naszych mieszkańców,
– znaleźliśmy kilkanaście zgubionych czworonożnych przyjaciół,
– Wy pomogliście miastu wygrać 100000pln na promocję w zumi.pl,
– sprowadzić media ogólnopolskie do naszego miasta,
– i wiele, wiele innych.

Od miesiaca mamy naszą małą stronę, która dopiero się rozwija. Powstała po to by nie gubić treści wrzucanych na profil facebookowy.

W ciągu pierwszego miesiąca odwiedziło ją niemal 7200 unikalnych użytkowników (Was), którzy wygenerowali ponad 20000 odsłon.

Odwiedźcie: www.MiastoWegorzewo.pl

Bardzo nas to cieszy i raz jeszcze bardzo dziękujemy, że jesteśmy RAZEM. Pamiętajcie #wegorzewoRAZEM może zmienić naprawdę wiele 

About The Author

284 thoughts on “8000 miłośników Węgorzewa w jednym miejscu!

  1. For women who have passed menopause, tamoxifen can reduce the risk of recurrence by 30 percent cialis Further, these studies suggest that estradiol given immediately before or after training improves memory, indicating that estradiol is important for hippocampal dependent memory consolidation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *