19 czerwca 2024
Zakończył się  I etap   DJ Contest w ramach Beach Party Węgorzewo 2019. Mimo bardzo krótkiego terminu na zgłaszanie się, zainteresowanie naszym konkursem przeszło najśmielsze oczekiwania. 59 DJ na adres organizatora wysłało swoje sety konkursowe.

Kogo organizatorzy zaproszą do Węgorzewa, kto otrzyma szansę na zaprezentowane się na żywo, kto wystąpi na scenie na Plaży Mamry w dniu 10 sierpnia, zadecyduje  o tym jury  po wysłuchaniu całego materiału.

Dla celów statystycznych:  najwięcej zgłoszeń przyszło z województwa mazowieckiego, w tym 6 z Warszawy, po 3 z Gdańska, Wrocławia i Nysy, 2 zgłoszenia z Londynu, 1 z Wiednia.

Beach Party Węgorzewo odbędzie się 10 sierpnia 2019 r. na Plaży Mamry. Swój udział  potwierdzili już: SKYTECH, Adam De Great, DNF, DJ Kuba & Neitan, Legius, Driver, Matt5ki, MDJ, Raveboiz, DJ DIABLLO aka COORBY & Emdi, Dj Łojo!

Tegoroczna, druga  edycja, Beach Party Węgorzewo zostanie przeprowadzona pod hasłami: ENERGIA – MOBILNOŚĆ – PASJA.   

Partner – Mazurska Fundacja Wspierania Energetyki Regionalnej – w czasie imprezy zorganizuje akcje edukacyjno-ekologiczne dla uczestników eventu – pokaz elektromobilnosci (rowery elektryczne, motolotnie na silniki  elektryczne, łodzie żaglowe z silnikami elektrycznymi).

Na wewnętrznym basenie przy plaży  każdy, mały czy duży będzie mógł poczuć co to znaczy mazurska adrenalina. Sporty wodne takie jak wakeboard, narty wodne, koło wodne, banan wodny, flyboard, extremalne rejsy szybka łodzią motorową, nauka windsurfingu – to wszystko oczekuje na uczestnika BPW.

Już wkrótce kolejne informacje.

About The Author

581 thoughts on “59  DJ wzięło kurs na Beach Party Węgorzewo 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *