15 czerwca 2024

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miała 38-latka, która kierując osobową mazdą doprowadziła do zderzenia się z innym samochodem. Mieszkanka Olecka tłumaczył funkcjonariuszom, że nie widziała żadnego samochodu. Kobieta straciła już prawo jazdy, a za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie przed sądem.

Wczoraj (21.03.2018) około godziny 15:30 policjanci ruchu drogowego z węgorzewskiej komendy, zostali wezwani na zdarzenie drogowe, które miało miejsce na ulicy Jasnej w Węgorzewie. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, iż kierująca osobową mazdą zjechała na przeciwległy pas jezdni i uderzyła w prawidłowo jadący z naprzeciwka samochód marki volkswagen. Jak się okazało sprawca kolizji, 38-letnia mieszkanka Olecka była kompletnie pijana. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kobieta ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali 38-latce prawo jazdy i zabezpieczyli jej pojazd na parkingu strzeżonym. Kobieta na swoje usprawiedliwienie tłumaczyła policjantom, że nie wie jak do tego doszło bo nie widziała żadnego samochodu.

Teraz mieszkanka Olecka odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji drogowej. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

About The Author

197 thoughts on “3 promile alkoholu u 38-latki, która doprowadziła do zderzenia z innym samochodem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *