13 czerwca 2024
Fot. Policja Węgorzewo

Węgorzewscy kryminalni zatrzymali 25-latka podejrzanego o włamanie do samochodu i kradzieży radia, kabli, wiertarki i innych narzędzi. Mieszkaniec powiatu giżyckiego przyznał się do popełnionego przestępstwa i usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec ubiegłego tygodnia węgorzewscy kryminalni przyjęli zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do samochodu. Jak ustalili policjanci, sprawca po podważeniu zabezpieczenia w drzwiach, dostał się do wnętrza pojazdu, skąd ukradł radio, wiertarkę, kable, i inne narzędzia. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę ponad 1000 złotych. Kryminalni ustalili i zatrzymali 25-latka podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do popełnionego czynu. Mieszkaniec powiatu giżyckiego usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty.

Za popełnione przestępstwo 25-latkowi może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

About The Author

172 thoughts on “25-latek zatrzymany za włamanie do samochodu