23 czerwca 2024

W dwóch sklepach samoobsługowych w Węgorzewie zatrzymano „na gorącym uczynku” mężczyznę, który usiłował wynieść butelki z alkoholem nie płacąc za nie. Jak się okazało 25-latek miał już na swoim koncie kilka podobnych kradzieży. Za swoją słabość do „mocnych trunków” 25-latek został ukarany mandatami karnymi na łączną kwotę 1000 złotych.

 

Wczoraj, kilka minut przed godziną 10:00 węgorzewscy policjanci interweniowali w jednym ze sklepów samoobsługowych w mieście. O pomoc funkcjonariuszy poprosili pracownicy sklepu, którzy zatrzymali mężczyznę na kradzieży. 25-latek wziął z półki butelkę z alkoholem i schował pod kurtkę a następnie usiłował wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Całe zdarzenie zauważył pracownik ochrony, który ujął mężczyznę gdy minął linię kas.

Kilka godzin później funkcjonariusze zostali ponownie poproszeni o pomoc . Okazało się, że 25-latek poszedł  do kolejnego sklepu samoobsługowego i tam również próbował wynieść skradziony z półki alkohol.

Skradzione butelki z alkoholem wróciły na sklepową półkę a 25-latek za swoją słabości do „mocnych trunków” został ukarany mandatami karnymi na łączną kwotę 1000 złotych.

About The Author

203 thoughts on “25-latek przyłapany dwukrotnie na kradzieży alkoholu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *